Forum Mersin
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :

Forum Mersin Hakkında

Akdeniz mimarisinin Türk motifleri ve modern unsurlarla harmanlanarak hayata geçirildiği Forum Mersin, 2007 yılının Ekim ayında hizmete girmiştir. 71.500 m2 kiralanabilir alana sahip Forum Mersin’de Migros, Koçtaş, Media Markt’ın yanı sıra ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu 206 mağaza, 9 salonlu Cinemaximum sinemaları, restoranlar, kafeler, eğlence alanları ve bowling salonu yer almaktadır. Taş sokakları, geniş meydanları, modern köprüleri ile kentin doğal bir parçası gibi tasarlanan Forum Mersin, palmiye ağaçları, tenteleri, küçük su havuzları, sarmaşıkları ve narenciye ağaçlarıyla Mersin’in mimari yapısıyla uyum içerisindedir. Forum Mersin’de açık alışveriş sokağı ve kapalı alışveriş mekânı birbirine bir yaya geçidi ile bağlanmaktadır.

Forum Mersin, 2008 yılında Avrupa gayrimenkul sektörünün en prestijli MAPIC EG Perakende Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi 3 alışveriş merkezi arasına girmiştir. 2009 yılında ICSC tarafından büyük alışveriş merkezleri kategorisinde Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilmiştir. Ayrıca 2010 ICSC’nin Best of the Best kategorisinde Onur Ödülü’nü almıştır.

Forum Mersin Alışveriş Merkezi

Güvenevler Mah.1. Cad. No:120-133 Yenişehir/Mersin
T. +90 (552) 246 93 25 - F. +90 324 327 79 15 info@forummersin.com

Üye Kayıt Formu
Ad, Soyad E-posta
GSM Şifre

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

E-posta ve SMS bildirimlerinden haberdar olmak istiyorum.

Üyelik Oluştur
SM Hesabınla Bağlan :
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
;
KULLANIM ŞARTLARI
;
ÇALIŞMA SAATLERİ
SÖZLEŞME
;
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

PİŞİR BAKALIM YEMEK YARIŞMASI ŞARTNAMESİ
*30 Eylül -1 Ekim tarihlerinde Forum Mersin Sanatçılar Meydanında gerçekleşecektir. Başvurular www.forummersin.com veya Danışma Ofisinden 28 Eylül 2017 tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar. *Yarışma 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde 15:00’te başlayıp, 20:00’de sona erecek ve gün içerisinde 50şer dakikadan 5 seans halinde gerçekleşecektir. *Katılımcıların yarışacağı günü ve seansı Forum Mersin AVM Yönetimi belirleyecek ve katılımcılara iletecektir. *Başlangıç, Ana Yemek ve Tatlı olmak üzere üç farklı kategoride yarışmalar düzenlenecek. Yarışmacıların kategorisi etkinlik esnasında kendilerine söylenecektir. *Yarışmacılar yarışacakları kategorideki kullanacakları malzemelerini yarışma esnasında alanda kendileri seçecektir. *Hijyen - çalışma jürisi ve Tadım jürisi olmak üzere 2 ayrı jüri yarışmacıları değerlendirmeye alacaktır. Yapılan puanlama sonucu bronz madalya alan ekiplere ödülleri teslim edilecektir. *Her seanstan 1 çift 1.çıkacak ve o çifte Forum Mersin AVM’de tarafından 150şer TL’lik para yüklü Forum Mersin Card hediye edilecektir ayrıca Tüm katılımcılara – TAFED – Katılım belgesi verilecektir. Multi Turkey bünyesinde yer alan Forum Mersin Alışveriş Merkezi’nin “Pişir Bakalım Yemek Yarışması” projesi kapsamında çekilecek fotoğraflarımın, Forum Mersin internet sitesinde (www.forummersin.com), Forum Mersin Facebook sayfasında, Forum Mersin Instagram sayfasında, Forum Mersin içerisinde yer alan reklam alanları ve / veya mağazalarının tanıtım materyallerinde, her türlü dijital mecrada, televizyon spotu gibi çekimlerde ve yazılı basın kullanımlarında ve bunlarla sınırlı olmaksızın her türlü görsel materyalde kullanımında Forum Mersin Alışveriş Merkezi, Forum Mersin Alışveriş Merkezinde yer alan mağazalar veya Multi Turkey bünyesinde yer alan diğer tüm şirketler tarafından, yer sınırlaması olmaksızın, kendilerinden maddi ve/ veya manevi herhangi bir talebim olmaksızın , 1 yıl süre ile ücretsiz olarak kullanılmasına izin veriyorum. Bu çerçevede kullanılacak olan fatoğraf ve videolarım ile ilgili üçüncü şahıslarca dijital de sorumluluğumun bulunmadığını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederim.